Kosiarki bijakowe to urządzenia, które są niezbędne, by oczyścić teren z pozostałości roślinnych oraz przygotować go do kolejnego etapu prac. Tego typu maszyny znajdują swoje zastosowanie przede wszystkim w rolnictwie i leśnictwie. Kosiarki bijakowe oferowane przez firmę ORKAN mogą współpracować z większością ciągników. Proponujemy między innymi kosiarki do ciągników C 360 i innych modeli. W zależności od konkretnych potrzeb, klienci mogą wybrać kosiarkę bijakową z przesuwem, którą montuje się z tyłu pojazdu rolniczego lub zdecydować się na wariant tylno-boczny. Jeśli potrzebujesz porady dotyczącej wyboru sprzętu, nasi eksperci są do Twojej dyspozycji.

Wybór takiego urządzenia daje wiele korzyści. Przede wszystkim możesz szybko i skutecznie oczyścić teren z dowolnego typu materiału roślinnego. Kosiarki bijakowe ORKAN są stosowane między innymi na polach uprawnych do usuwania pozostałości po zebranym plonie. Są niezastąpione także w branży leśnej, gdzie służą do likwidowania plantacji drzew iglastych, wycinania pasów przeciwpożarowych czy wyznaczania granic. Za pomocą takiego sprzętu utrzymuje się także pobocza dróg, rowy, nieużytki i tereny zielone o różnym przeznaczeniu.

W ofercie firmy ORKAN znajdziesz szeroki wybór urządzeń o różnej budowie, wśród których możesz wybrać kosiarkę bijakową dostosowaną idealnie do Twoich potrzeb. Zachęcamy do przejrzenia pełnego asortymentu. Jeśli masz pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kosiarka bijakowa do ciągnika – różne modele

W naszej ofercie znajdziesz kosiarki bijakowe do ciągników różnego typu. Proponowane urządzenia mogą efektywnie współpracować z większością modeli pojazdów wykorzystywanych obecnie w branży rolnej i leśnej. Znajdziesz u nas między innymi kosiarkę bijakową do T25, która pasuje także do innych typów maszyn. Jednym z chętnie wybieranych produktów jest także kosiarka do ciągnika C 360 – niezwykle popularnego pojazdu polskiej produkcji. Jeśli nie jesteś pewien, czy wybrana kosiarka bijakowa będzie kompatybilna z danym modelem ciągnika, skontaktuj się z nami – udzielimy Ci wszelkich informacji.

Kosiarka bijakowa na wysięgniku – sprawdzi się w każdym terenie

Kosiarki bijakowe na wysięgniku to maszyny, dzięki którym utrzymanie terenów zielonych nie sprawia trudności, nawet jeśli mają one nietypowe ukształtowanie. Taki typ urządzeń jest wykorzystywany między innymi do koszenia rowów przydrożnych, skarp czy problematycznych przestrzeni, po których trudno się poruszać tradycyjnymi urządzeniami. Kosiarki bijakowe na wysięgniku zapewniają szeroki zakres koszenia, niezależnie od typu podłoża. W ofercie znajdziesz maszyny typu tylno-bocznego i inne modele. Sprawdź dostępne warianty.