Mulczer Orkan – urządzenie do profesjonalnych zastosowań

Mulczery ORKAN to wszechstronne urządzenia, które doskonale sprawdzą się w wielu zastosowaniach. Dzięki wykorzystaniu wysokiej klasy maszyn, można bez wysiłku pozbyć się zarośli, runa leśnego, zdrewniałych części roślin i wszelkich typów drewna. Mulczery leśne są wykorzystywane głównie, zgodnie z nazwą, na terenach leśnych, lecz ich zastosowanie jest znacznie szersze. Mogą bardzo skutecznie służyć także do utrzymywania pól uprawnych i innych terenów.

Mulczery ORKAN bardzo dobrze radzą sobie nawet w trudnych warunkach ze względu na swoją znaczną szerokość i zastosowanie wysokiej klasy komponentów eksploatacyjnych. Są polecane do ciągników o mocy ponad 200 KM. Jeśli szukasz maszyn, które są przystosowane do pracy w wymagającym terenie, mulczery leśne oferowane przez naszą firmę z pewnością doskonale spełnią swoje zadanie.

Mulczer kosiarka bijakowa – do czyszczenia i rekultywacji

Mulczer kosiarka bijakowa to sprzęt, który jest niezbędny, jeśli chcesz podjąć się oczyszczania i rekultywacji zarośniętego terenu. Maszyna skutecznie kruszy drewno i zarośla, pozwalając na efektywne prowadzenie prac rolnych i leśnych. W szerokiej ofercie kosiarek bijakowych proponowanych przez firmę ORKAN znajdziesz różnego typu urządzenia, także do specjalistycznych zastosowań. Oferujemy między innymi mulczery do kukurydzy, które są niezastąpione w profesjonalnych pracach rolnych. Zachęcamy do przejrzenia oferty dostępnych modeli, a także skorzystania ze wsparcia serwisowego, dzięki któremu utrzymasz zakupione maszyny w idealnym stanie.