Bez 1212212123333333333333333333333 1 - ORKAN KTK 180G

W naszej ofercie kosiarek tylnych znajduje się niezwykle funkcjonalna kosiarka bijakowa z koszem. Jest to maszyna typu KTK 180G, gwarantująca długą i niezawodną pracę związaną z utrzymaniem terenów komunalnych. Wyposażona została w praktyczny zbiornik, który jest opróżniany automatycznie na wysokość do 200 cm, przy pomocy dwóch siłowników, czyli hydrauliki ciągnika. Wpływa to znacząco na komfort oraz szybkość koszenia, gdyż można rozładować skoszony materiał bez wychodzenia z ciągnika. Szerokie koła zapobiegą zapadaniu się maszyny i zagniataniu terenu koszonego.

Nasza kosiarka bijakowa z koszem doskonale sprawdza się podczas pielęgnacji i koszenia miejskich terenów zielonych czy rekreacyjnych. Zalecamy jej wykorzystanie wszędzie tam, gdzie wymagane jest szybkie usunięcie skoszonej trawy. Pozwala również na zebranie opadłych liści i innych drobnych elementów roślinnych i nie tylko.

Zalety kosiarki bijakowej z koszem:

  • układ hydrauliczny umożliwia wysypanie zebranego w zbiorniku materiału na wysokość do 200cm,
  • idealne dopasowanie do podłoża,
  • równoczesne koszenie i zbieranie trawy,
  • zbieranie liści w sezonie jesiennym,
  • wał WOM w standardzie,
  • regulacja wysokości koszenia.

Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą kosiarek ORKAN oraz ich danymi technicznymi. W razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji. Z chęcią doradzimy w kwestii wyboru odpowiedniego sprzętu do utrzymania terenów komunalnych. Oferujemy też mulczery leśne, dzięki którym można zniszczyć uciążliwe gałęzie, zarośla i krzaki.

WAŁEK WOM GRATIS!

ORKAN KTK180 G
Szerokość robocza (cm)180
Waga maszyny (kg)1120
Zalecana moc ciągnika (KM)od 40
Obroty WOM (obr/min)540
Pojemność zbiornika (l)3000
Max wysokość wysypu (cm)200
Układ zawieszeniaI/II

W wyniku ciągłego doskonalenia procesów produkcji niektóre parametry techniczne i wizualne mogą się różnić