Kosiarka sadownicza bijakowa – idealna do prac ogrodniczych – seria PL DS

Prezentowany typ kosiarki sadowniczej został zaprojektowany w taki sposób, by ułatwiać pracę w wąskich przestrzeniach między drzewkami. Kosiarki sadownicze bijakowe są niezwykle przydatne podczas prac pielęgnacyjnych w sadach, ponieważ pozwalają zadbać o doskonały stan podłoża, a przy tym ich praca jest w pełni bezpieczna dla uprawianych roślin.

PL DS - Kosiarki bijakowe ogrodowe, tylne, pielęgnacyjne z dyskiem. Seria PL DS

Kosiarki pielęgnacyjne Orkan PL DS z dyskiem to kosiarki idealnie sprawdzające się przy koszeniu w miedzyrzędziach lub np. pod drzewkami. Uchylny dysk dokaszający po kontakcie z przeszkodą, np. pniem drzewka chowa się za kosiarkę i po ominięciu przeszkody powraca na swoje miejsce cały czas kosząc. Efektem jest idealnie wykoszona trawa wokół pnia. Noże kosiarki nie są zamontowane na sztywno, dzięki czemu przy kontakcie np. z kamieniem są w stanie się uchylić i schować, tak jak w przypadku dobrze wszystkim znanej kosiarki rotacyjnej. PL DS posiada 3 tarcze z nożami i 4 tarczę dysku dokaszającego. Noże są wymienne. Maszyna znajduje zastosowanie w gospodarstwach zajmujących się uprawą borówki, porzeczki itp.

WAŁEK WOM GRATIS!

ORKAN PL 150 DS 180 DS
Szerokość robocza (cm) 150 180
Waga maszyny (kg) 305 325
Zalecana moc ciągnika (KM) ~25 ~35
Obroty WOM (obr/min) 540 540
Ilość noży na tarczy (szt) 3 3
Ciężar noża (kg) 0,95 0,95
Układ zawieszenia I/II I/II

W wyniku ciągłego doskonalenia procesów produkcji niektóre parametry techniczne i wizualne mogą się różnić.

Kosiarki pielęgnacyjne Orkan PL PLUS z dyskiem to kosiarki idealnie sprawdzające się przy koszeniu w miedzyrzędziach lub np pod drzewkami gdzie zwykła kosiarka nie jest w stanie skosić. Uchylny dysk dokaszający po kontakcie z przeszkodą np pniem drzewka chowa się za kosiarkę i po ominięciu przeszkody powraca na swoje miejsce cały czas kosząc. Czego efektem jest idealnie wykonana trawa wokół pnia. Noże kosiarki  nie są zamontowane na sztywno dzięki czemu przy kontakcie np z kamieniem są w stanie się uchylić schować jak w przypadku dobrze wszystkim znanej kosiarki rotacyjnej. Kosiarka posiada 3 tarcze z nożami i 4 tarczę dysku dokaszającego. Noże są wymienne. Znajduje zastosowanie w gospodarstwach zajmujących się uprawą borówki, porzeczki itp.

ORKAN PL 150 PLUS 180 PLUS
Szerokość robocza (cm) 150 180
Waga maszyny (kg) 308 328
Zalecana moc ciągnika (KM) ~25 ~35
Obroty WOM (obr/min) 540 540
Ilość noży (szt) 3 3
Ciężar noża (kg) 0,5 0,5
Układ zawieszenia I/II I/II

W wyniku ciągłego doskonalenia procesów produkcji niektóre parametry techniczne i wizualne mogą się różnić.

Zapytaj o produkt